ZBĚSILÁ STAŘENA Z BRADAVIC OHROŽUJE KOLEGY! Půjde do Azkabanu?

Bradavická škola čar a kouzel zažívá další neuvěřitelný skandál. Nejen, že se hrad otřásl v základech natolik, že se prakticky celý rozbil a spadl na frňák nejarogantnějšímu řediteli všech dob, ale k tomu všemu jedna ze členek zdejšího vedení, prof. Eadlyn B. Darkmoon, již brzy stane před soudem za pokus o dvojnásobnou vraždu. Ptáte se, jak někdo tak nebezpečný může vyučovat vaše děti? A co ji k tak trestuhodnému skutku vedlo? A koho vlastně chtěla zabít? Čtěte dál!

Kdybyste se namátkou zeptali kohokoliv, kdo obývá z rozličných důvodů nejméně bezpečné místo v Británii, totiž Bradavice pod vedením Severuse Snapea, koho považují za nejošklivější ježibabu pod sluncem, prakticky každý by vám odpověděl: „Ano, je to Eadlyn Bonnie Darkmoon“. Ačkoli tato osmdesátiletá stařena okupující pozici děkanky kouzelnického umění nabyla skutečně podstatného vlivu na vzdělání a budoucnost našich dětí, o to méně pozornosti získala ze strany opačného pohlaví.

Leckdo by očekával, že se v tak vysokém věku smíří s tím, že je už dávno za „zenitem“ a bude se spíše připravovat na svou budoucnost výběrem nějaké pěkné rakve, nebyla by to však nejošklivější ježibaba Eadlyn Darkmoon, kdyby veškeré své úsilí nevložila do snahy zalíbit se neoblíbenému a věčně zapáchajícímu kantorovi Swainu Eth Lambertovi. Tento devadesátiletý učitel lektvarů prakticky nikdy v životě nevyšel ze svého zatuchlého kumbálu, natož aby lovil pěkné dámy. Proč se o senilního dědka začala zajímat mladá a velmi pohledná kráska Amy Peterson, učitelka bylinkářství, zůstane asi navždy záhadou.

Když se však Eadlyn B. Darkmoon dozvěděla, že tito dva tráví již několik měsíců společná „dostaveníčka“ na rozličných místech hradu, v šoku popadla opodál stojící klavír a snažila se pomocí něj výše zmíněné hrdličky umlátit k smrti. Nebýt včasného zásahu psa Raráška, bez něhož Amy neudělá ani krůček, měli by Swain z Amy již dávno společný pomníček.

Bude za svou hysterii Eadlyn B. Darkmoon pykat v Azkabanu? Více informací již brzy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*