Katastrofa na hradě. Kouzelnický souboj byl absolutní propadák!

Dne 2. 12. 1998 se uskutečnil historicky první kouzelnický souboj na škole čar a kouzel v Bradavicích. Tento souboj se odehrával ve soubojnickém klubu a vedla ho profesorka Anne J. Aimsworth. Přítomná byla i profesorka obrany proti černé magii Luna M. Golden.

Dnešní den měl být pro studenty zajímavý kouzelnickým soubojem, který vedla profesorka přměňování,  Anne J. Aimsworth. Ze začátku to vypadalo, že studenti jsou natěšení a pozorně sledovali, co se má dít. Profesorka Luna M. Golden nedala na sobě znát, zda by měla tip na někoho, kdo vyhraje, ale jistě můžeme být rádi, že nesoudcovala ona, jelikož by určitě nadržovala své Zmijozelské koleji.

Odvážlivci, kteří se přihlásili byli: Lotus Slautir (Nebelvír), Octavia Morgenstain (Nebelvír), Anthony Pexton (Mrzimor), Elizabeth Moor (Zmijozel), Luis Sabado (Zmijozel), Nikoletta Volturi (Nebelvír) a Will C. Laire (Zmijozel).

Studenti byli nakonec rozdělení do dvojic. Pan Slautir protestoval, proti jeho soupeřce Octavii Morgenstain, bál se, že by ho mohla porazit dívka a to by pro jeho pověst nebylo vůbec dobré. Nakonec, ale své obavy překonal a slečně Morgenstein se postavil. Peklo začalo až poté.

Když studenti začali sesílat svá kouzla, profesorka Aimsworth byla těžce v koncích s organizací. Kouzla studenti sesílali bezhlavě a ona nestihla soudcovat. Studenti nevěděli, kdy mohou kouzlit a kdy mají čekat. Nastal strašný zmatek. Vrchol všeho byla slečna Volturi. Ta dorazila trochu později a neměla partnera na souboj, takže profesorka Aimsworth přesvědčila svou kolegyni profesorku Golden, aby se postavila oné mladé, nebelvírské studentce.

Pan Slautir, který zřejmě neustál souboj s dívkou Morgenstain se sebral a podělaný strachy odešel. Takže slečna Morgenstain nakonec bojovala se slečnou Volturi, jelikož profesorku Golden patrně osvítilo a nechala bojovat studentky spolu.

Po této absolutní katastrofě bude příští souboj pravděpodobně vést někdo jiný. Pokud chcete vědět kdo, čtěte denního věštce. Já a zase já, Vám tyto informace přinesu.

Redaktorka Denního věštce,
Rita Holoubková

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*