Zabíjení v Bradavicích? Studenty posílají na jistou smrt!

Bradavická škola čar a kouzel se považuje za jednu z nejbezpečnějších míst v našem kouzelnickém světě. Opak je ale pravdou! Profesoři své studenty mordují nejen v hodinách, ale nyní už i mimo výukové osnovy. V tomto roce se snaží pár vybraných studentů donutit, aby se setkali tváří v tvář s jistou smrtí. Studenti nyní prožívají nejkrušnější chvíle na hradě. 

Bradavická škola se zúčastní největší soutěže v tomto školním roce a to Turnaje čtyř kouzelníků. Tento turnaj prověřuje studenty a odhaluje jejich nejtemnější nitro. Odbor pro mezinárodní kouzelnickou spolupráci se netají tím, že se jedná o jednu z největších a nejnebezpečnějších soutěží v dějinách.

Kdybyste se namátkou zeptali kohokoliv z obyvatelů hradu, všichni by Vám odpověděli, že je to jedna z největších a nejúžasnějších událostí na hradě. Nikdo z nich si však neuvědomuje, že v téhle soutěži mohou studenti přijít i o vlastní život.

A co na to vedení školy? Inspektorka Viktoria T. Astarte vypověděla.: ,,Pevně věřím, že se mezi vámi najdou odvážlivci, jenž budou chtít pohár získat a žít se slávou nejen na hradě.“

Kolik takzvaných odvážlivců se tedy najde, aby plnilo tyto úkoly? Kdo bude tak pošetilý, aby dával v sázku svůj vlastní život, pouze pro pobavení zaměstnanců školy?

Více informací, Vám předám já a zase já, již brzy.

Redaktorka Denního věštce, 
Rita Holoubková

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*