Brutální napadení mrzimorského studenta? Jak se k tomu postaví škola?

Mrzimorská kolej nikdy nebyla jednou z těch vyzdvihovaných, jako například Nebelvír či Zmijozel, však i sem chodí geniální studenti, kteří ohromují nejen svým intelektem, ale třeba i šarmem. Jedním z takových je i dvanáctiletý student Anthony Pexton. Tento student druhého ročníku se v tomto roce stal prefektem mrzimorské koleje. Ovšem ani on to nemá na hradě jednoduché.

Anthony Pexton navštěvuje druhý ročník školy čar a kouzel v Bradavicích. Jak již bylo zmíněno, je to prefekt mrzimorské koleje. Bohužel, nyní prožívá muka na hradě, jelikož se v jednom předmětu stal obětí napadení jedním z řad nebelvírských studentů. Dokonce jedním z nejlepších studentů této koleje.

Student Tyler Czubiggenstos je prefektem také. Tento dvanáctiletý student navštěvuje Nebelvírskou kolej a mezi oběma studenty už to vře nějakou dobu. Jestli za to může rozdílná kolej nebo nevybouření chlapeckých hormonů, to nikdo neví. Tato vřava vyvrcholila v jedné hodině Kouzelných formulí, jak pan Pexton vypověděl.

Hodinu kouzelných formulí vedla profesorka Jenn Aimsworth. Suplovala ten den za profesora Mikea Lopéze, který měl patrně jiné starosti než se věnovat svým studentům. Vrchol všeho ovšem byla přítomnost i jisté Nemesis Fotini, inspektorky Bradavic, která zde byla na inspekci. Ani jedna ovšem neviděla očividnou nevraživost mezi oběma studenty. Bohužel díky lhostejnosti profesorek si nikdo nevšiml, co se mezi chlapci odehrává.

Pan Pexton mi celý příběh pověděl.: ,,Potom začala profesorka Aimsworth říkat látku, jenže ten student Tyler Czubiggenstos mě začal napadat kouzly a já se schoval, když ani po páté nepřestal na mě útočit kouzly, tak profesorka Aimsworth na něj kouzlem uvalila nějakou bublinu, díky které nemohl nikoho napadnout, takže já jsem vylezl a poté už hodina končila.“

Student Anthony Pexton byl tedy napaden několikrát za sebou a žádná z profesorek nic neudělala. Až po určité době, kdy student mohl být klidně ve vážném ohrožení života jedna z profesorek se ráčila zasáhnout. Naštěstí student vyvázl jen z lehkým zraněním.
Pan Pexton je z celé záležitosti v těžkém šoku a neví jestli se z toho dostane. Jistě bude tímto poznamenaný po celý život. A jak sek tomu nakonec vyjádřil?: ,,Bylo to pro mě strašné a ještě teď se klepu.“

A vy se teď ptáte, jak se k tom postaví vedení školy? Budou profesorky nějak stíhány? A co student Nebelvírum, který tak rád šikanuje studenty. Bude vyloučen ze školy?
Veškeré informace vám přinesu já a zase já, již brzy.

Redaktorka Denního věštce,
Rita Holoubková

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*